30 Yıllık Tecrübe

30 yıllık tecrübemiz ışığında hep fikir üretme, proje oluşturma, strateji geliştirme ve uygulama çabası içerisinde olduk.

Değişen ve gelişen iç ve dış pazarları, yeni teknolojileri ve bunların doğurduğu yeni müşteri ihtiyaçlarını etkin bir şekilde takip ederek, ürün ve hizmetlerimizi geliştirip çeşitlendirmekte, kadromuzu hem nitelik hem nicelik olarak sürekli güçlendirmekte, doğru, kaliteli, güvenli ve süratli hizmet anlayışı ile 30 yıldan bu yana istikrarlı bir şekilde büyümekteyiz.

30 yıl önce; kaliteli, güvenli ve hızlı hizmet anlayışı ile yola çıkan ARK Grup gücünü strateji oluşturma, fikir geliştirme, proje üretme, halkla ilişkiler, fuarcılık ve organizasyon alanlarında eğitimli ve tecrübe sahibi çalışma arkadaşlarından almaktadır.

30 yıllık yolculuğumuzda bizleri bir an olsun yalnız bırakmayan müşterilerimiz ile beraber parlak geleceğe yolculuğumuz daha büyük umutlarla devam edecek…

1992
Yurtiçi ve yurtdışı turizm faaliyetlerinde bulunmak üzere ARK Turizm kuruldu. Firmamız, Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu başta olmak üzere vize işlemleri ve bu ülkelere yönelik tur organizasyonları ile ön plana çıkan, ARK Turizm 2010 yılında IATA üyesi olup, uçak biletleri satışına ve otel rezervasyonları gibi hizmetlerin daha çok insana ulaşabilmesi adına Taurus AVM’de ARK Turizm şubesi faaliyete başladı.

1997
Çeviri hizmetleri vermek üzere ARK Tercüme faaliyetlerine başladı. Başta İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça, Arapça ve Romence olmak üzere tüm dillerde tercüme hizmetleri sunan firma, zaman içerisinde faaliyet alanını genişleterek müşavirlik hizmetleri de veren firmamız, Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biri haline geldi.

2005
Yurtiçi ve yurtdışı fuar organizasyonları konusunda faaliyette bulunmak üzere ARK Fuarcılık firması kuruldu. Global ilişkilerin ve uluslararası ağların günümüz dünyasında gittikçe genişleyen karakterini kavramış olan ARK Fuarcılık, çalışmalarını deneyimli ekibiyle uluslararası düzeyde yürütmektedir.

2012
Açılış – kapanış organizasyonları, kongre, seminer, toplantı, fuar, festival gibi organizasyonlarla yıllardır hem kamu kurum ve kuruluşlarına hem de özel sektör firmalarına hizmet vermekte olan yaratıcı ekip ARK M.I.C.E. adı altında çalışmaya başladı.